Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer Servisleri

Ercan Uluslararası Havalimanı ismini 1974 yılında yapılan Kıbrıs Harekatında'nda hayatını kaybeden Türk Pilot Fehmi Ercan'ın soyadından almıştır. Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa'ya 23 km, Mağusaya 29 km uzaklıkta bulunan uluslararası havalimanıdır. Kıbrıs Ercan Havalimanı deniz seviyesinden 122 m yükseklikte geniş bir arazi üzerinde inşa edilmiştir.

VIP Transferlerimiz sayesinde, Havalimanı veya otel transferleriniz artık sorun olmaktan çıkıp rahat ve huzurlu bir yolculuğa dönüşüyor. Sirketimiz, Kıbrıs Ercan Havalimanı ile Mağusa, Girne, Bafra ve Lefkoşa bölgelerindeki otellere transfer hizmeti sağlamaktadır. Otel transferlerinin yanı sıra, Kıbrıs gezi transferi, şehir dışı transferler ve Kıbrıs Araç kiralama ile gündelik ihtiyaçlara yönelik pek çok hizmet bir arada vermekteyiz.

VIP havalimanı transferleriniz için son model sedan araç, Mercedes Vito, Mercedes Viano, gruplar için özel olarak tasarlanmış lüks Mercedes Sprinter minibüslerimiz 7/24 hizmetinize hazırdır.

Ercan Havalimanı Transfer Konfor

Konfor

Sınıfının en konforlu , en yeni model ve klimalı araçları ile rahatlıkla seyehat edebilirsiniz

Ercan Havalimanı Transfer Siz Uçaktayken Hazır

Siz Uçaktayken Hazır

Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki çıkış kapısında sizi bekleyecektir.

Ercan Havalimanı Transfer Ödeme Yöntemi

Ödeme Yöntemi

Ödeme yöntemlerinde kredi kartı ve nakit ödemeler kabul etmekteyiz.